Odkup szkód OC/AC

 

Odbierz dopłatę do odszkodowania OC/ AC

Zaniżanie odszkodowań z OC i AC przez ubezpieczycieli jest praktyką powszechną. Nawet jeśli masz wrażenie, że kwota wypłacona z ubezpieczenia jest satysfakcjonująca – prawdopodobnie otrzymałeś mniej, niż Ci się należało.

W jaki sposób ubezpieczyciele obniżają odszkodowania z tytułu AC/ OC? Najczęściej potrącają z wypłacanej sumy wiele nie do końca uzasadnionych kosztów. Z Twojego punktu widzenia są one niezauważalne, ale nasi specjaliści od razu je wychwycą.

 

Zgłoś się do nas i otrzymaj NATYCHMIAST należną dopłatę

 

oferty dopłat mogą skorzystać osoby, które otrzymały odszkodowanie do 3 lat wstecz. Nie musisz czekać na rozstrzygnięcie sprawy sądowej czy wynik negocjacji – po prostu od ręki otrzymujesz przelew z należną kwotą. Reszta należy do nas – Ty nie musisz podejmować już żadnych dodatkowych działań.

 

Co więcej: jeśli potrzebujesz auta zastępczego – dostarczymy Ci je bezpłatnie.

 

Bez względu na to, czy uda się nam uzyskać dopłatę od ubezpieczyciela – pieniądze, które Ci wypłacimy, pozostają u Ciebie. To ważne, ponieważ z pewnością przeżyłeś już wystarczająco wiele stresów związanych ze zdarzeniem. W przypadku dopłaty do odszkodowania całość sprawy przebiega szybko, bezstresowo i według przejrzystych zasad.

 

Wycena szkody zawsze jest bezpłatna. Nigdy nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat.

 

Co sprawia, że możesz nam zaufać?

Jesteśmy legalnie działającą kancelarią odszkodowawczą. Wszelkie dane, które nam podajesz, objęte są klauzulą poufności. Działamy zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych, a także wytycznymi GIODO. Twoim zgłoszeniem zajmują się osoby godne zaufania – radcy prawni, rzeczoznawcy, specjaliści ds. ubezpieczeń. To osoby, które przez wiele lat budowały swoją renomę w branży i gwarantują w pełni profesjonalne podejście do tematu odszkodowań.

 

Aby uzyskać dopłatę wystarczy:

  1. wypełnić pełen formularz kontaktowy wraz z ankietą lub przesłać do nas e-mail
  2. załączyć następujące dokumenty:
  • decyzję o wypłacie odszkodowania wystawioną przez ubezpieczyciela
  • kosztorys szkody
  • w przypadku szkód AC wycenę auta przed zdarzeniem oraz dokument polisy i Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU)
  1. zaczekać maksymalnie 24h na kontakt od nas. Ustalimy wszelkie szczegóły.
  2. podpisać umowę, na której mocy w ciągu kilku dni przelewamy na Twoje konto dopłatę, a już we własnym zakresie kontaktujemy się z ubezpieczycielem.

4 kroki do odzyskania odszkodowania

 

UWAGA! Nie ponosisz żadnych kosztów transakcji ani ryzyka ewentualnego braku wypłaty przez ubezpieczyciela.

W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie np. uzyskać kopie dokumentów, jeśli ich nie posiadasz.